İletişim  7/24

+90 (530) 015 7333

Çalışma Saatlerimiz:

Pzt - Cum 08:00 - 20:00

Mail Adresimiz:

bilgi@alkara.com.tr

Alkara Endüstri

ALKARA, uluslararası standartlara uygun olarak petrol ürünleri, yangın söndürme sistemleri ve anahtar teslimi kombine çevrim santralleri için değişken ölçülü depolama tankları, basınçlı kaplar, entegre benzin istasyonları, çelik konstrüksiyon, boru sistemleri, depolama ve dolum tesisleri alanlarında tasarımı ve montajını yapmaktadır.

Ayrıca, bireysel konut uygulamaları, villa, toplu projeler, işyerleri ve alışveriş merkezleri projeleri ile kurumsal ısıtma, klima ve havalandırma proje ve taahhütlerinde müşterilerine her zaman en yeni, mimari estetiğe uygun, çevreci, enerji tasarrufunu ve minimum enerji kullanımını dikkate alan, teknolojik niteliklere sahip, en kaliteli ürünleri ve hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Üstün endüstri tecrübesi ve teknik uzmanlığı ile birlikte ALKARA, tüm üretim ve üretim gereksinimleri için ideal seçim olmasını sağlar. Amacımız mükemmel fiyat, kalite ve değerde üstün ürünler sunarak her müşterinin beklentilerini karşılamaktır.

ALKARA Türkiye’nin ve gelişen dünyanın lider firmaları arasında yer alma yolunda ilerlemektedir.

Vizyonumuz, dünyanın en iyi 10 inşaat firması arasında yer almaktır. Sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hedef sektörlerin her birinde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz, zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi üstlendiğimiz kaliteli ve yenilikçi projelerimizle, çalışanlarımıza ve topluma değer katarız. Misyonumuzu, güvenilir ve dinamik bir hizmet anlayışına sahip olarak ve faaliyet gösterdiğimiz her sektörde gözle görünür bir fark yaratarak uygulamaktayız.

ALKARA MÜHENDİSLİK

Türkiye’deki ve dünyadaki Endüstriyel gelişmeleri, estetik kaliteyi ve teknoloji takip eden  Alkara Mühendislik Dünyanın önde gelen firmalarının sınıfında en iyi ölçüm, el, iş aletleri ve ekipmanları ile çalışarak kalitesine kalite katmaya devam etmektedir. Alkara Mühendislik Türkiye’nin ve gelişen dünyanın lider firmaları arasındadır.

ÇALIŞMA EKİBİMİZ

PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE TANIŞIN | UZMAN KADROMUZ İLE SİZİ BEKLİYORUZ!

ALİ KARA

CEO/Founder

AHMET

Genel Müdür

GÜNCELLENECEK

GÜNCELLENECEK